Zarząd

Prezes zarządu
lek. med. Dorota Kalwajt:

Założycielka Akademii Kinezjologii, lekarz medycyny, pediatra ze specjalizacją rehabilitacji medycznej. Pogromczyni stresu w ciele, jedyna instruktorka neurokinezjologii w Polsce. Od ponad 20 lat zafascynowana medycyną holistyczną. Na kursach na całym świecie stale zgłębia wiedzę na temat wpływu przeżyć i emocji na nasze zdrowie, aby jak najskuteczniej pomagać swoim pacjentom i dzielić się najnowszymi technikami kinezjologicznymi z kursantami Akademii.
www.akademiakinezjologii.pl

Członek zarządu
Wioleta Bielecka

Z wykształcenia magister psychologii ekonomicznej, certyfikowany dietetyk i doradca żywienia, z pasji numerolożka i praktykująca kinezjolog. Zawodowo zajmująca się inspirowaniem Szefów Kuchni i punktów gastronomicznych do rozwoju swoich przedsiębiorstw oraz szerzenia i budowania świadomości na temat diety roślinnej.
A na co dzień wielbicielka naturalnego sposobu uzdrawiania ciała i duszy, poprzez odkrywanie niekonwencjonalnych narzędzi.
www.twojamapażycia.pl

wioleta-bielecka-stowarzyszenie-kinezjologii
stowarzyszenie kinezjologii logo mske

Członek zarządu

Joanna Sokołowska

Z wyksztalcenia magister inżynier ochrony środowiska (przede wszystkim w obszarze szeroko pojętej gospodarki wodnej). Dyplomowany Naturoterapeuta oraz w trakcie kursu Zielarz Fitoterapeuta. Kinezjologią zainteresowała się w 2020 roku odkąd intensywnie poszerza w tym zakresie wiedzę i umiejętności we wszystkich warstwach ciała i duszy. Pasjonuje się duchowym kontaktem ze zwierzętami oraz medytacją w nurcie koherencji serca. Na co dzień całkiem dobry resercher – wyszuka nie wyszukiwalne.